Cookies og lignende teknologier

Oppustelig Julepynt - Julemand i Juletræet

Art.nr 18064

Din jul bliver bestemt ikke kedelig, hvis du pynter haven med en oppustelig julepynt! Julemanden i juletræet med bukserne nede spreder vist også glæde til alle forbipasserende - og det er jo trods alt det, julen handler om!

Varebeskrivelse

Er der nogen, der er overraskede over, at julemandens underbukser har et motiv af snefnug? Sandsynligvis ikke, og der er heller ingen, der er overraskede over, at gadens mest glubske hund er klar til at jage julemanden op i juletræet, når den får færten af noget lækkert i hans lommer. Julemanden havde nok ikke til hensigt nogensinde at vise sine underhylere for hele kvarteret – men han fik ikke meget valg, da hunden fik færten af juleskinke. Julemanden vil nok bede sine nisser om at arrangere et mindre hundevenligt mellemmåltid til næste års julegaveuddeling i denne gade.

Al ære og respekt for anderledes julepynt, men det er endnu bedre med julepynt, der får folk til at grine! Og da julens grundregel er at sprede glæde for andre, er det en god idé at placere sin sjoveste juledekoration udendørs. Denne oppustelige julemand går ikke ubemærket hen hverken dag eller aften hos folk, der slentrer forbi, da den faktisk er udstyret med LED-belysning indeni, som gør den synlig selv om aftenen.

Maksimer julen med endnu mere sjovt julepynt!

Fakta om Oppustelig Julepynt - Julemanden i Juletræet

  • Tag havens juledekorationer til et nyt niveau! Julemanden er bukseløs i juletræet, efter at en hund tydeligvis har fået færten af noget noget i julemandens underhylere
  • Indbygget LED-belysning
  • Indbygget blæser, der holder dekorationen oppustet - ingen pumpe nødvendig
  • Beregnet til udendørsbrug, tåler vand og kulde
  • Bør ikke bruges i temperaturer under -15 ° eller ved snestorm/hårdt vejr
  • Tilsluttes stikkontakt med den medfølgende ledning (1,8 m lang)
  • Mål, oppustet: 74 x 167 x 180 cm
  • Materiale: nylon
  • Jordpløk inkluderet
du kan opnå fri fragt
Fri fragt ved køb over 499,-

1-2 dages leveringstid!

Gave
One Stop Gift Shop

Send til modtageren, pakket ind og med et kort - vi løser alt!

90 dages retur
90 dages returret

Og dansk kundeservice

film og tv

Hvad vores venner (jer), siger om Coolstuff

4,7 ud af 5 stjerner
1172 bedømmelser
Steen O
Verificeret kunde

Det var rigtigt fint tak 

Henrik B
Verificeret kunde

Fin og hurtig handel

Sofie N
Verificeret kunde

Fantastisk service og utrolig lækre produkter 

Svend T
Verificeret kunde

Super Alt var ok

willy o
Verificeret kunde

Opera Mints er bare gode.... men please sæt prisen lidt ned :-D

Jana L
Verificeret kunde

Fint og hurtig service!

Lis M
Verificeret kunde

Varerne var bare på vej med det samme !

Mikkel A
Verificeret kunde

nice and quick no problems

Rolf R
Verificeret kunde

Pakke modtaget til tiden - fuld tilfredshed med produkterne

Christina N
Verificeret kunde

Hurtig service og levering

Stand with Ukraine Hashtag