Cookies og lignende teknologier

iDventure Tin Woodman's Heart Gaveskjuler

Art.nr 18761

Overrask en du kan lide med en virkelig smart gaveæske! Tin Woodman's Heart fra iDventure er en smuk trææske med mange detaljer - og en kombinationslås! Vælg tre ord, der symboliserer jeres relation, og lad modtageren prøve at finde ud af ordene for at åbne æsken.

199,-
Kan pakkes ind

Få tilbage

Varebeskrivelse

At have "nøglen til nogens hjerte" lyder dejligt og romantisk på alle måder - men hvad betyder det egentlig? Spørger vi iDventure, som er noget af en ekspert i finurligheder, får vi svaret, at denne nøgle i virkeligheden består af tre små ord. Mere end det er ikke nødvendigt for at åbne deres Tin Woodman's Heart, men hvilke ord er det egentlig? Det kommer helt an på afsenderen, viser det sig, så nu vender vi os til dig: er det måske klassikeren "I love you" eller det lidt mere opfordrende "Open my beer" der er nøglen til dit hjerte?

Låsen til den smukke trææske Tin Woodman's Heart består af tre forskellige låse, hvor du kan vælge mellem otte forskellige ord på hver. Det giver dig uanede muligheder for at give en gave i en gaveæske, der både er finurlig og personlig. For eksempel kan du lade de tre ord danne sætninger som "Be my Romeo", "I want sex" eller "Open your heart" for at åbne hjertet , alt efter hvordan du har det med modtageren!

Kan du lide puslespil? Så må du ikke gå glip af The Cluebox, Davy Jones Locker og Captain Nemo's Nautilus fra iDventure!

Fakta om iDventure Tin Woodman's Heart Gaveskjuler

  • Overrask med en rigtig finurlig gave - den smukke trææske åbnes med tre ord efter eget valg, og modtageren skal finde ud af det!
  • Hulrummet inde i æsken fungerer perfekt som gaveskjul til små gaver
  • Æskens lås består af tre drejeskiver, hvor du kan vælge mellem otte forskellige ord på hver, og modtageren skal dreje de tre ord frem for at åbne æsken
  • Følgende ord kan indstilles:
    • Drejeskive 1: I, Save, I’m, You’re, Find, Be, Take, Open
    • Drejeskive 1: Love, Hate, Best, Sweet, My, Your, Want, Lucky
    • Drejeskive 1: You, Puzzle, Heart, Sex, Juliet, Beer, Veggie, Romeo
  • Æsken kan bruges igen og igen, og de tre ord kan ændres, så der er en ny udfordring hver gang
  • Instruktioner medfølger (engelsk tekst)
  • Mål: 7,8 x 7,6 x 3,8 cm
  • Mål på gaveskjuler: 7 x 4 x 1,3 cm
  • Materiale: laserskåret birketræ
  • Anbefales fra 14 år
Fri fragt
Fri fragt fra 499,-

1-2 dages klimakompenseret levering

Gaver
Gaver - ordnet og klart

Indpakning, personligt kort og levering direkte til modtageren

tilfredshedsgaranti
Vi tilpasser dit produkt i Sverige

Altid med 100% tilfredshedsgaranti

Hvad vores venner (jer), siger om Coolstuff

4,7 ud af 5 stjerner
1224 bedømmelser
Sanne N
Verificeret kunde

Hurtig levering

Signe B
Verificeret kunde

Altid godt og hurtigt

Anna H
Verificeret kunde

Havde bestilt en trøje med motiver på og den er blevet så fin!😍 den kom hurtigere end forventet og det glæder mig kun - dog lugter den lidt syntetisk når du modtager den, men flot er den!! Bestiller en mere efter julen til mig selv 👍🏽

Elsebeth A
Verificeret kunde

:-)

Bente E
Verificeret kunde

Fin hjemmeside og hurtig levering

Erik N
Verificeret kunde

I er hurtigt og billig

Maria T
Verificeret kunde

Hurtig levering præcis som lovet

Anna N
Verificeret kunde

<spændende udvalg.Super hurtig levering. Tilfreds !

Rikke E
Verificeret kunde

Har købt en julekalender. Vi glæder os så meget til alle de lækker overraskelser.

Helen K
Verificeret kunde

Nem hjemmeside at navigere i. Fine produkter og hurtig levering.

Din indkøbskurv

😊
Lige et øjeblik, vi opdaterer din kurv