Vil du have småkager?

Vi bruger cookies på vores site for at den skal fungere så godt som muligt. Det anvendes f.eks til at vise produkter i kundevognen, til statistik og analyser som forbedrer indhold, samt til personlig markedsføring. Alt dette for at dit besøg i shoppen skal blive så fantastisk som muligt! Hvis du vil vide mere, så klik på linket til cookie-indstillinger.

Giv et par personlige strømper – den ultimative gave!

Wally and Whiz Vingummi

Art.nr 18318

Forkæl slikelskeren og byd på gourmet-vingummi fra danske Wally and Whiz! Vingummien er vegansk og sælges i flotte gavepakker. Vælg mellem flere forskellige smagskombinationer af frugt, bær og lakrids.

Made in Denmark
  • Du kan sende denne gave færdigt indpakket
  • Er dette en gave? Få den sendt direkte til modtageren!

Varebeskrivelse

Der er dårlig slik, som f.eks. den ulækre pose med gelérotter, du samler sammen i madbutikken eller den sukkersøde chokolade, du fortryder, lige så snart du sætter tænderne i den. Så er der lækkert slik, den slags du opbevarer på en hylde, som ingen forslugne børn kan nå. Det du længes efter hele dagen, og senere under dig selv en bid af om aftenen. Gourmet-vingummien fra Wally and Whiz hører garanteret til det lækre slik – forkæl en slikelsker (eller dig selv!) med disse luksuriøse vingummi-kuber!

Danske Wally and Whiz fremstiller vegansk vingummi, som udelukkende indeholder naturlige farver og smagsstoffer. Uovervindelige kombinationer af frugt, bær og lakrids giver smag til gourmet-vingummien, og hver slikkube er drysset med et pulver i en kontrastsmag, der forøger grundsmagen. Hvad siger du for eksempel til syrlig æblesmag med yuzupulver eller voksen-kombinationen lakrids og kaffe? En ting er sikker: vingummi-kuberne fra Wally and Whiz bliver hurtigt slikelskerens nye favorit!

Fakta om Wally and Whiz Vingummi-kuber

  • Luksuriøs og vegansk vingummi i anderledes smagskombinationer!
  • Perfekt gave til vingummielskeren og alle med trang til søde sager!
  • Vælg mellem flere forskellige smage
  • Fremstillet i Danmark
  • Mål: 6,5 x 6,5 x 6,5 cm
  • Vægt: 140 gram
  • Vingummien er vegansk og fri for laktose, gluten og gelatin
  • Indeholder ingen kunstige smags- og farvestoffer
  • Se en komplet indholdsfortegnelse her
  • OBS! Returret frafalder ved køb af mad, derfor kan denne vare ikke returneres
  • Produktet har mindst 4 ugers holdbarhed fra købsdatoen, hvis ikke andet angives.
4,5

Sorter efter

  • A

    Smager godt

    Smager godt

  • J

    God smag

    Wow, de smager så godt!

  • E

    .

    .

  • E

    Fantastisk

    de smager mest af frisk citron, med en let eftersmag af ingefær, så lækkert

  • M

    Unikke vingummier

    Vingummier med en unik og dejlig smag. Har intet at klage over. :)

Find lignende ting

Swipe til siden for at se flere relevante kategorier vi har udvalgt til dig.

du kan opnå fri fragt
Fri fragt ved køb over 499,-

1-2 dages leveringstid!

Gave
One Stop Gift Shop

Send til modtageren, pakket ind og med et kort - vi løser alt!

90 dages retur
90 dages returret

Og dansk kundeservice

film og tv

Hvad vores venner (jer), siger om Coolstuff

4,7 ud af 5 stjerner

663 anmeldelser
Stand with Ukraine Hashtag

Din indkøbskurv

😊

Lige et øjeblik, vi opdaterer din kurv